į pradžią turinys susisiekite
Paslaugos
spausdinti

Lopšelio- darželio  teikiamos paslaugos:

• Ankstyvasis ikimokyklinis ugdymas
  • Ikimokyklinis ugdymas
  • Priešmokyklinis ugdymas

Vykdoma “Sveikatą stiprinančių mokyklų” programa.

Siūlome tris papildomo ugdymo pamokėles vaikams:

Mentalinė matematika - tai unikali, tūkstančius metų siekianti metodika,  padedanti vystyti  protinius gebėjimus. Metodikos  esmė - skaičiavimas mintinai. Įsisavinęs šios programos mokymus, vaikas geba  mintyse išspręsti aritmetines užduotis per keletą sekundžių.

,,Futboliukas“ - tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke, netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu.

Anglų kalbos pradmenys

Anglų kalbos pamokėlėse dominuoja pagrindinės temos vaikams: skaičiai, spalvos, kūno dalys, gyvūnai, drabužiai, priešingos reikšmės žodžiai, savaitės dienos /metų laikai/oras, transporto priemonės, kalendorinės šventės, maistas. Pamokėlėse remiamasi ,,panardinimo“ metodu, bendraujant anglų kalba, naudojant daug papildomų priemonių- atstojančių vertinimą, esant poreikiui vertinimas yra labai minimalus.