į pradžią turinys susisiekite
Naujienos
spausdinti

Su Rugsėjo 1-ąja! Sveikų ir spalvingų naujų mokslo metų!:)

Informacija dėl nemokamų pietų

Bražuolės lopšelio darželio vaikų priėmimo tvarka ekstremalios situacijos metu 

KĄ SVARBU ŽINOTI?

 

 
 

Informuojame, kad siekiant maksimaliai sumažinti galimus padarinius dėl koronaviruso  COVID-19 epidemijos Trakų rajono savivaldybės teritorijoje, Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 12 d. įsakymu Nr. P2E-202 „Dėl ekstremalios situacijos procesų įgyvendinimo“, nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. pradedamas ekstremalios situacijos procesų įgyvendinimas.

 

 

 

Bandant prisitaikyti prie pasikeitusios kasdienybės, tėvams kyla daugiau įtampos, nerimo ir klausimų nei įprastai. „Tėvų linijoje“ Paramos vaikams centro psichologai teiks nemokamas ir anonimines konsultacijas telefonu kaip įprasta – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val.

 

Paskambinus nemokamu numeriu 8 800 900 12, su profesionaliais psichologais galima pasitarti, kaip kalbėtis su vaikais apie šiandieninę situaciją, kaip paaiškinti, kodėl būtinas karantinas ir svarbu laikytis prevencinių priemonių.

 

„Rekomenduosime, kaip susitarti dėl naujų taisyklių šeimoje ir brėžti ribas. Atsakysime į klausimus, kylančius dėl vaikų savijautos ir elgesio (nerimo, baimių). Labai kviečiame tėvus paskambinti, jeigu jie patys jaučia nerimą, sunku nusiraminti, kyla didelis pyktis, kuris išliejamas ant vaikų ir kitų šeimos narių. Beje, kaip anksčiau, konsultuojame ir visais vaikų auklėjimo klausimais”, – sako Paramos vaikams centro psichologė, „Tėvų linijos“ vadovė Jūratė Baltuškienė.

 

„Tėvų linijos“ nemokamas numeris – 8 800 900 12.
Darbo laikas – darbo dienomis 11–13 val. ir 17–21 val.
Konsultuoja Paramos vaikams centro psichologai